Fotosesija bērnudārzā

Atmiņas - tās ir mūsu visdārgākās garīgās vērtības. Iegūtā informācija, kuru mēs vēlamies atcerēties un stāstīt saviem draugiem, bērniem un arī mazbērniem. Bet kā lai saglabā bērna pirmos Ziemassvētkus, draugus, rotaļas un smieklus, ja līdz 3 gadu vecumam labākajā gadījumā būs kāds ļoti spilgts atmiņas „kadrs”, bet visbiežāk – nebūs nekādu atmiņu? Un vēljovairāk, ja informācijas uzņemšanas brīdī mēs neesam blakus savam bērnam?

Tikai 5% cilvēku atceras sevi līdz trīs gadiem. Savukārt mūsu atmiņas līdz 6-7 gadu vecumam var skaitīt uz pirkstiem. Sanāk, ka viss laiks, ko pavadām bērnu dārzā, atmiņas tiek iegūtas no fotogrāfijām un stāstiem, kuras uzkrāj skolotājas un auklītes.

Lūk ir manas bērnudārza atmiņas:

Fotogrāfijas 35 gadus atpakaļ uzņēma ļoti reti. Bērnu dārzā tie bija īpaši pasākumi – Ziemassvētki, izlaidums. Tāpēc mums, kas augām 80tajos, atmiņu ir ļoti maz, bet mēs varam parūpēties, lai mūsu bērniem atmiņas būtu daudz...

Ikdienas fotosesija bērnu dārzā

Darbs ar bērniem ir aizraujošs, fotografēšanas laikā varu iejusties dažādās lomās, spēlēties ar LOL lellēm un apbrīnot jaunākās Hot Wheels mašīnītes.

Piedāvāju bērnudārza ikdienas dokumentēšanu (fotografēšana radošā reportāžas veidā) saglabājot īstās bērnudārza atmiņas.

Dārziņa telpas piepilda bērnu čalas un sparīga rosīšanās, aktīva vide, kuras ikdienas grupiņas dzīvei ātri pielāgošos, ķerot bērnu patiesos, dzīvos kadrus – rotaļās, dejošanā vai pat blēņu darīšanā.

Šīs fotosesijas veids ir īpaši piemērots silītes grupiņas bērniem, kuri nevēlas pozēt. Fotosesijā būšu Jūsu bērna draugs, ieklausīšos bērnu stāstos, atrodot labāko rakursu un īsto brīdi, kad nospiest podziņu.

Vairāk bildes var apskatīt šeit: http://keila.lv/albums/kindergarten/

IKDIENAS FOTOGRAFĒŠANAS CENA PIRSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ, RĪGĀ:

No 5 līdz 10 bērniem / 10 EUR no bērna / 5+ apstrādātas fotogrāfijas katram bērnam / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā pēc fotosesijas

No 10 līdz 20 bērniem / 8 EUR no bērna / 5+ apstrādātas fotogrāfijas katram bērnam / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā pēc fotosesijas

Vairāk par 20 bērniem / 7 EUR no bērna / 5+ apstrādātas fotogrāfijas katram bērnam / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā pēc fotosesijas

Cenā ietilpst - transporta izdevumi, fotografēšanas darbs, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde. Fotogrāfijas būs gan krāsainas, gan melnbaltas.

Pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras atrodas ārpus Rīgas robežām, papildus minētājām izmaksām jāpieskaita transporta izdevumi 0.20Eur uz 1km.

Portretu fotosesija pirmsskolā

Vispopulārākais fotografēšanas stils dārziņā ir bērnu individuālie portreti, draugu fotogrāfijas un grupas kopbilde.

Rudenī un ziemā, kad ārā ir auksts, portretus fotogarfēju uz neitrāla fona. Vienā no portretiem ietverot gadalaika raksturojošus elementus. Piemēram, rudenī tās var būt krāsainās lapas, Februārī - Valentīndienas romantiskās puķes un Aprīlī spilgtās Lieldienu olas. Pavasarī, pie labiem laika apstākļiem, fotografēju portretus ārā, jo sulīgi zaļā krāsa atdzīvina ikviena bērna fotogrāfiju.

Vairāk bildes var apskatīt šeit: http://keila.lv/albums/kindergarten-portraits/

Individuālos portretus, draugu fotogrāfijas un grupas kopbildi varēsiet lejupielādēt internetā vai pasūtīt izdrukātas.

FOTOSESIJAS CENA PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ, FOTOGRĀFIJAS SAŅEMOT ELEKTRONISKI:

No 5 līdz 10 bērniem / 10 EUR no bērna / katram bērnam: 2 individuālie portreti, pēc vēlēšanās draugu kopbildes un 1 grupas kopbilde / fotogrāfiju saņemšana 1 nedēļas laikā pēc fotosesijas

No 10 līdz 20 bērniem / 8 EUR no bērna / katram bērnam: 2 individuālie portreti, pēc vēlēšanās draugu kopbildes un 1 grupas kopbilde / fotogrāfiju saņemšana 1 nedēļas laikā pēc fotosesijas

Vairāk par 20 bērniem / 7 EUR no bērna / katram bērnam: 2 individuālie portreti, pēc vēlēšanās draugu kopbildes un 1 grupas kopbilde / fotogrāfiju saņemšana 2 nedēļu laikā pēc fotosesijas

Fotogrāfijas lejupielādēšanai tiks nosūtītas elektroniskā veidā Lielā izmērā (paredzētas drukāšanai) uz anketā norādīto e-pastu. Anketa tiks nosūtīta fotosesijas pieteicējam pirms fotografēšanas.

Pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras atrodas Rīgā, transporta izdevumi ir iekļauti cenā. Dārziņi, kuri atrodas ārpus Rīgas robežām, papildus minētājām izmaksām jāpieskaita transporta izdevumi 0.20Eur uz 1km.

FOTOGRĀFIJU DRUKAS CENAS:

Portretu komplekts 20x30cm / 3.00 EUR

Grupas kopbilde ar bērnu vārdiem 15x22.5cm / 2.50 EUR

Foto uz magnēta 6x9cm / 2.50 EUR

Portreta foto 10x15cm / 1.50 EUR

Draugu foto 10x15cm / 1.50 EUR

Visas fotogrāfiju izdrukas, pirms drukāšanas, tiks nosūtītas saskaņošanai elektroniskā veidā uz e-pastu.

Veicot pasūtījumu virs 20Eur, visas portreta fotogrāfijas elektroniski saņemsiet bez maksas!

Fotosesiju bērnudarzā var pieteikt rakstot pieteikumu uz e-pastu: keila.studija@gmail.com vai zvanot pa tālr.: 26448348. Pieteikumā lūdzu norādiet:

- Pirmsskolas izglītības iestādes nosaukums;

- Pirmsskolas izglītības iestādes adrese;

- Grupas nosaukums;

- Bērnu skaits grupā;

- Vēlamais fotografēšanas datums;

- Pieteicēja vārds un uzvārds;

- Pieteicēja tālrunis.

Radīsim skaistas atmiņas mūsu bērniem kopā!

Keila x

bērns bērnudārzs dārziņš fotosesija izglītība pirmsskola portrets

Share: Twitter Facebook Pinterest Tumblr Google+