Grūtnieču fotosesija

Gaisā jau jūtama pavasara smarža. Vēl nedaudz un viss sāks plaukt…

Pavasaris ir jaunas dzīvības sākums. Tāpat kā Tavs mazulis, kurš deviņus mēnešus aktīvi Tevī aug.

Nepalaid garām šo vienreizējo sajūtu un iemūžini tās skaistās atmiņās.

Labākais laiks gaidību fotosesijai ir no 24 līdz 34 grūtniecības nedēļai. Puncis ir ieņēmis izteiktu formu un Tev ir spēka aktīvi kustēties. Fotosesijai jāpiesakās mēnesi iepriekš, lai varam izvēlēties fotografēšanas vietu un norunāt izdevīgu laiku.

Punča fotosesija var norisināties gan ārā brīvā dabā, gan iekštelpās

Ziemā fotosesija parasti norisināsies telpās. Varam to organizēt Tavās mājās, īrētā Airbnb stila fotostudijā vai pie manis studijā Bukultos.

Izvēloties fotografēties savās mājās, bildes būs:

 • unikālas un atšķirīgas,
 • nemākslotas, nepiespiestas un patiesas,
 • personīgas, jo norisināsies pazīstamā vidē, komforta zonā,
 • dabīgi apgaismotas.
Vēl viens liels pluss fotografējoties pie sevis - visi tērpi un aksesuāri uz vietas, neko nevar aizmirst un atstāt mājās :D

Šim gaidību fotografēšanas stilam ļoti piestāv dokumentālais formāts. Kur nav nepieciešama pozēšana – viss norisinās maksimāli dabiski. Fotogrāfijās tiek atspoguļota ikdiena, pozitīvās gaidīšanas emocijas un laimes sajūta.

Organizējot fotografēšanos profesionālā Airbnb stila fotostudijā ir jāpiesakās laicīgi. Īpaši ziemas periodā fotostudijas ir ļoti pieprasītas. Rīgā ir vismaz desmit fotostudijas, no kurām vispopulārākās ir Yeko Photo Studio, Labā fotostudija, Fotostudija Rīgas centrā, The Lady's Class, u.c. Ja esi izlēmusi, ka vēlies fotografēties fotostudijā, es palīdzēšu, lai mēs varētu izvēlēties Tev vispiemērotāko. Ziemā un sliktos laikapstākļos studijā maiņas apavi ir obligāti!

Plusi fotografējoties fotostudijā:

 • skaistas fona dekorācijas,
 • kvalitatīvs un daudzfunkcionāls foto aprīkojums,
 • nodrošinājums ar fotosesijai nepieciešamiem papildus atribūtiem,
 • vienmēr labi laikapstākļi,
 • piemērots apgaismojums, lai fotogrāfijas izdotos teicamas.
Jārēķinās arī ar mīnusiem:
 • fotosesijas cena pieaugs no 20-40 EUR par stundu, jo šāda ir fotostudiju īres (nomas) maksa,
 • aprīkotu fotostudiju popularitāte nozīmē, ka Tavām draudzenēm būs līdzīgas bildes,
 • pārsvarā visas fotogrāfijas izskatās pozētas, iestudētas.

Es dzīvoju pasakaini skaistā vietā - Bukultos, pie lielā Baltezera. Tikai 10 minūšu braucienā no Juglas vai Ādažiem. Savas privātmājas kamīnzālē piedāvāju fotografēties sliktu laikapstākļu gadījumā, bet ja ārā valda labi laikapstākļi, varam fotografēties uz Baltezera fona, priežu mežā, purvā un citās ap māju esošajās vidēs.

No Bukultiem līdz Garciema jūrai ir tikai 20 minūšu brauciens! Personīgi man, šī ir skaistākā vieta grūtnieču fotosesijai. Līdz jūrai ved skaists priežu mežs un pie jūras nav ļoti daudz cilvēku.

Fotosesijas laikā ir svarīgi atbrīvoties, justies netraucēti un komfortabli. Ārā ir tik daudz skaistu vietu, galvenais ir atrast savu iemīļoto vietu - pludmali, mežu, lauku māju, parku, pļavu. Jo unikālāku vietu izvēlēsies, jo interesantāks un individuālāks būs gala rezultāts. Galvenais, lai Tev patiktu vide un apkārt pēc iespējas mazāk cilvēku, kuri var radīt nevajadzīgu stresu.

Iesaku vietu izvēlēties tuvāk savai dzīvesvietai, esot stāvoklī, mēs ātrāk nogurstam. Spēka trūkums var rasties jau braucot uz fotosesiju, jo viss tika iztērēts gatavošanās procesā – meklējot tērpus, taisot matus, liekot Make-up.

Fotosesijas laikā svarīgi justies un izskatīties labi, saglabājot dabīgumu un harmoniju. Tev patiks fotogrāfijas, ja patiks kā izskaties. Tādēļ make-up un frizūra ir neatņemama tēla sastāvdaļa.

Frizūru vari izvēlēties taisīt pati, galvenais - izmazgāti un tīri mati. Pēc iespējas mazāk lakas, lai mati brīvi krīt. Vēlams izskatīties dabīgi skaisti.

Grūtnieces grims fotogrāfijās praktiski nav redzams, tā uzdevums - piešķirt ādai samtainu gludumu, maksimāli noslēpt apsārtumus, pumpas, lokus zem acīm. Vēlams izskatīties dabīgi. Mani ieteikumi grima uzlikšanā:

 1. attīri sejas ādu,
 2. tonizē un mitrini ar atbilstošu krēmu,°
 3. uzklāj grima pamatu,
 4. uzliec tonālo krēmu,
 5. mazas ādas nepilnības papildus nomaskē ar korektoru,
 6. izcel vaigu kaulus ar nelielu daudzumu vaigu sārtuma,
 7. piešķir formu uzacīm,
 8. izcel acis ar maigām acu ēnām, šauru līniju melnā lainera un skropstu tušu, kas vizuāli tās kuplinās,
 9. lūpas atstāj nekrāsotas, to izdarīsim pirms pašas fotosesijas. Tikai neaizmirsti paņemt līdzi lūpu kontūrzīmuli un lūpu krāsu vai spīdumu!

Protams, visu iespējams paveikt arī ar friziera un vizāžista palīdzību. Vienmēr iesaku izvēlēties savu meistaru, jo Tu zini ko no viņa sagaidīt, bet ja ir nepieciešama palīdzība profesionāla meistara atrašānā, es ieteikšu labākos. Tikai atceries, ka nepazīstama friziera un grima meistara redzējums var nesakrist ar Tavu!

Makeup un Hair ir ļoti būtisks, bet apģērbs ir vēl svarīgāks. Iespējams, sarežģītākais moments visā grūtnieču fotosesijas sagatavošanās procesā! Apģērbu izvēlē galvenais, lai redz punci no visām pusēm. Ļoti labi izskatās:

 • garas, pieguļošas kleitas,
 • sarafāni ar paaugstinātu vidukļa līnijas daļu,
 • puncīti ieskaujoši krekliņi, topiņi,
 • skaista veļa un peņuāri,
 • gaiši vīriešu krekli,
 • pieguļoši gaiši džemperi, kas ir rupja adījuma un getras,
 • apspīlēti legingi.

Sagatavo vairākus apģērbu komplektus dažādu tēlu radīšanai. Visu apģērbu pirms fotografēšanās noteikti piemēri. Stāvot pie spoguļa un laikojot drēbes, atceraties, ka pārsvarā tiksi fotografēta no sāniem. Piemeklē pie apģērbiem atbilstošus apavus. Ja fotosesijā piedalīsies visa ģimene, tad piemeklē katram saskaņotu tērpu. Ir vērts pakonsultēties ar mani par iespējamajiem variantiem.

Ļoti daudz ideju var atrast www.pinterest.com izmantojot atslēgvārdus – pregnancy photgraphy ideas, pregnancy photo session studio, pregnancy photos outdoors, pregnancy outfit outdoors vai maternaty photoshoot outfits, vai maternaty photography. Pinterest atrastās bildes, kuras tev ļoti iepatikušās vari sūtīt man, lai varam realizēt idejas.

Līdzņemšanai sagatavo lietas, kas saistītas ar bērna gaidīšanu un mazuļiem - ultrasonogrāfijas fotogrāfijas, zīdaiņu apavus, zeķītes, plīša rotaļlietas, grāmatas, u.c. Vēl fotosesijā noderēs kaut kas ēdams un dzerams.

Pats svarīgākais ir labs garastāvoklis. Visu izdari jau iepriekšējā dienā un vakarā ej laicīgi gulēt.

Dāvā sev daiļu grūtniecības fotosesiju. Grūtniecības laika fotogrāfijas dos prieku gan Tev, gan radiem un draugiem, jo dalīšanās šajā īpašajā pieredzē cilvēkus satuvina!

GRŪTNIEČU FOTOSESIJAS CENA BUKULTOS:

1h / 60 EUR / 60+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā

2h / 100 EUR / 100+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotografēšanas darbs vienu vai divas stundas, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

GRŪTNIEČU FOTOSESIJAS CENA DABĀ VAI PIE TEVIS MĀJĀS:

1h / 80 EUR / 60+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā

2h / 120 EUR / 100+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotografēšanas darbs Rīgā vai Pierīgā vienu vai divas stundas, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

Papildus izdevumi – ārpus Rīgas vai Pierīgas transporta izdevumi 0.20Eur/1km, maksas stāvvietas, ieejas biļetes, privātuma garantija.

GRŪTNIEČU FOTOSESIJAS CENA STUDIJĀ, RĪGĀ:

1h / 100 EUR / 60+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā

2h / 140 EUR / 100+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotostudijas noma (20Eur/h), transporta izdevumi, fotografēšanas darbs vienu vai divas stundas, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

Organizētās fotosesijas Tavās mājās, pie manis Bukultos vai dabā varam pagarināt, cena 40Eur/1h.

Pēc vienošanās piedāvāju fotogrāfijas atdot īpaši noformētā USB, jebkura izmēra foto izdrukās vai noformētā fotogrāmatā.

Grūtnieču fotosesijas DĀVANU KARTE ir lieliska dāvana topošajām māmiņām. Tā ir iespēja iemūžināt vienu no brīnišķīgākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves periodiem. Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties online. Jūs uz e-pastu saņemsiet personalizētu dāvanu karti dokumenta veidā, ko varēsiet paši izprinēt un pasniegt kā skaisti noformētu dāvanu. Tas ietaupīs Jums laiku, jo varat to iegādāties, neizejot no mājām. Dāvanu kartes protams iespējams saņemt arī izprintētas un noformētas pa pastu (pasta piegādes izmaksas 3 EUR) vai pie manis Bukultos (bez maksas).

Piesakies grūtnieču fotosesijai rakstot e-pastu: keila.studija@gmail.com vai pa tālr.: 26448348

Uz drīzu tikšanos!

Keila x

"Fotogrāfei ir tiesības uzņemtās fotogrāfijas izmantot sava portfolio papildināšanā. Iespējams vienoties par privātuma garantiju par to iepriekš vienojoties."

fotosesija gaidibu grutniecu maternity photosesion photoshoot pregnancy punca

Share: Twitter Facebook Pinterest Tumblr Google+