Vecmeitu ballītes fotosesija


- Pūk, vai mēs būsim draugi uz mūžu? - jautāja Sivēns.
- Vēl ilgāk! - pārliecinoši atbildēja Vinnijs Pūks.

Vārdam draudzība nav izteiktas definīcijas. Katrs šo vārdu izprot savādāk. Kāda ir sieviešu draudzība? Ļoti daudzveidīga, tāpat kā sievietes mainīgais raksturs, bet tomēr sievietes ir sociālas būtnes, kam vajadzīgs atbalsts, sirds siltums un draudzīga pleca sajūta, it īpaši priekos.

Līdzīgi kā kāzas, vecmeitu ballīte notiek vienreiz dzīvē, tādēļ ir tik ļoti svarīgi līgavas draudzenēm sanākt kopā pirms kāzām, lai nosvinētu līgavas atvadīšanos no vientuļnieku dzīves. Vecmeitu ballīte ir unikāls un raibs notikums, kurā ir daudz dažādu piedzīvojumu un pārsteigumu, smiekli un jautrība. Galvenais priekšnoteikums skaistai un veiksmīgai vecmeitu ballītei - saprast, ko vēlas galvenā ballītes varone – līgava.

Vairumā gadījumu, līgava šo notikumu vēlētos iemūžināt fotosesijā, lai pēc gadiem, paskatoties albumā, sejā ataust smaids par šo skaisto notikumu, tā mirkļiem un emocijām, kas tika izdzīvotas.

Lai radītu skaistas un radošas fotogrāfijas, padomājiet par vecmeitu ballītes dalībnieču vienotu tēlu. Sagatavojiet interesantus aksesuārus - balonus, tematiskos t-kreklus, vienotus apģērbus, tetovējumus, u.c. Ļoti daudz ideju var atrast www.pinterest.com izmantojot atslēgvārdus – bachelorette party ideas, bachelorette photoshoot, bachelorette photo ideas, bachelorette party decorations, vai hen party. Pinterest atrastās fotosesijas ideju bildes, kuras ir ļoti iepatikušās varat sūtīt man, lai kopā varam tās realizēt.

Es piedāvāju vecmeitu ballītes fotosesiju izbraukumā vai studijā un visas ballītes fotoreportāžu.

Par cik vasara ir populārākais ballīšu norises laiks, un tik ļoti gribas baudīt svaigu gaisu un siltos saules starus, tad fotografēšanās izbraukumā viennozīmīgi būs visbiežākā izvēle. Mūsdienās fantāzijai nav robežu un katrs cenšas īpaši izcelt savas pēdējās dienas vecmeitas statusā. Sirsnīgs pasākums tuvāko draudzeņu vidū uz jahtas vai traka ballīte Vecrīgā līdz rīta gaismai! Kur - tas lai paliek Jūsu izvēlē, es parūpēšos, lai šī brīnišķīgā diena paliktu atmiņā uz visiem laikiem.

Un nevajag uztraukties, ja ārā līs lietus, tad varēsiet taisīt trakas lietus bildes vai bildēties ar lietussargiem :)

Fotosesijas ilgumu izvēlas pēc cilvēku skaita. 4 līdz 5 meitenēm pilnībā pietiek ar 1h fotosesiju. Ja ir vairāk par 6 meitenēm, tad vēlams rezervēt 2 līdz 3 stundas, jo es fotografēju visām arī individuālos portretus.

VECMEITU BALLĪTES FOTOSESIJAS CENA IZBRAUKUMIEM:

1h / 80 EUR / 60+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā

2h / 120 EUR / 100+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

3h / 160EUR / 200+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotografēšanas darbs Rīgā vai Pierīgā vienu, divas vai trīs stundas, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

Papildus izdevumi – ārpus Rīgas vai Pierīgas transporta izdevumi 0.20Eur/1km, maksas stāvvietas, ieejas biļetes, privātuma garantija.

Otra populārākā vecmeitu ballītes fotogrāfēšanās vieta ir fotostudijas.

Fotostudijas ir ļoti pieprasītas, itīpaši vēsajās Latvijas vasarās, kad laika apstākļi mūs nelutina un bieži ir pēkšņas lietavas vai stipras vēja brāzmas. Profesionāla fotosesija studijā varētu būt laba garantija tam, ka rezultātā bildes izdosies sevišķi spilgtas un acīm tīkamas. Rīgā ir vismaz desmit foto studijas un ja esat izlēmušas, ka vēlaties fotografēties fotostudijā, es palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. Ņemsim vērā, gan dalībnieču skaitu, gan atrašanās vietu, gan pasākuma tematiku, kurš piestāvēs studijas interjeram.

Plusi fotografējoties fotostudijā:

  • skaista, eleganta vide,
  • kvalitatīvs un daudzfunkcionāls foto aprīkojums,
  • nodrošinājums ar fotosesijai nepieciešamiem papildus rekvizītiem,
  • vienmēr labi laikapstākļi,
  • profesionāls apgaismojums, lai fotogrāfijas izdotos teicamas,
  • studijā varēsiet pilnībā atvērties, izplosīties un paust pozitīvās emocijas, kas dažreiz liek sarkt un mulst publiskā vidē.
Jārēķinās arī ar vienu mīnusu - fotosesijas cena pieaugs par 20EUR/stundā, jo šāda ir foto studiju īres (nomas) maksa.

Padomājiet, ja kādai no Jums ir skaists dzīvoklis, varbūt ir vērts fotosesiju taisīt pie kādas no Jums mājās? Vairākums Rīgas īrējamo fotostudiju ir taisītas Airbnb stilā, kas izskatās pēc skaista dzīvokļa.

VECMEITU BALLĪTES FOTOSESIJAS CENA STUDIJĀ, RĪGĀ:

1h / 100 EUR / 60+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 1 nedēļas laikā

2h / 140 EUR / 100+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

3h / 200EUR / 200+ apstrādātas fotogrāfijas / fotogrāfiju saņemšana izmantojot web serveri 2 nedēļu laikā

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotostudijas noma (20Eur/h), transporta izdevumi, fotografēšanas darbs vienu, divas vai trīs stundas, fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

Fotoreportāžas vecmeitu ballītes stilu parasti izvēlas meitenes, kuras vēlas fotogrāfu visa pasākuma garumā. Tā kā esmu sieviete, ideāli saplūstu ar pārējām pasākuma dalībniecēm un varu tvert mirkļus un emocijas no satikšanās brīža, līdz pat pēdējai ballītes atrakcijai. Katra no šīm fotogrāfijām atsauks atmiņā konkrēto notikumu, kas, savukārt, līdz nesīs tā momenta sajūtas.

Fotoreportāža visa pasākuma garumā būs visdārgākais pasākuma iemūžināšanas veids.

VECMEITU BALLĪTES FOTOREPORTĀŽAS CENA:

40Eur/h + transporta izdevumi 0.20Eur/1km. Minimālais pasūtījums 5 stundas.

Cenā ietilpst - konsultācija pirms fotosesijas, fotoreportāzas darbs atrunātās stundas, visas ballītes fotogrāfijas (izņemot ar ciet acīm un neizdevušās bildes), visu fotogrāfiju datorapstrāde, slideshow video ar labākajām pasākuma bildēm vienas dziesmas garumā.

Piedāvāju fotogrāfijas atdot īpaši noformētā USB, jebkura izmēra foto izdrukās vai noformētā fotogrāmatā. Droši jautājiet izcenojumus!

Vecmeitu ballītes fotosesijas DĀVANU KARTE – tā ir lieliska dāvana draudzenei pirms kāzām. Lieliska iespēja iemūžināt jautru ballīti un pozitīvas emocijas ar sev tuvajām draudzenēm. Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties online. Jūs uz e-pastu saņemsiet personalizētu dāvanu karti dokumenta veidā, ko varēsiet izprinēt kā kuponu un pasniegt kā skaisti noformētu dāvanu. Tas ietaupīs Jums laiku, jo varat to iegādāties, neizejot no mājām. Dāvanu kartes iespējams arī saņemt izprintētas un noformētas pa pastu (pasta piegādes izmaksas 3 EUR) vai pie manis Bukultos (bez maksas).

Piesakies vecmeitu ballītes fotosesijai rakstot e-pastu: keila.studija@gmail.com vai zvanot pa tālr.: 26448348.

Saulainu dienu!

Keila x

Fotogrāfam ir tiesības uzņemtās fotogrāfijas izmantot sava portfolio papildināšanā. Ir iespēja vienoties par privātuma garantiju.
Dažas no rakstā redzamajām bildēm ir ievietotas informatīva rakstura dēļ kopējot no mājas lapas www.pinterest.com vizualizācijas daudzveidībai!

bachelorette ballites draudzenu draudziba fotosesija hen party photosesion photoshoot reportaza repotage vecmeitu

Share: Twitter Facebook Pinterest Tumblr Google+